Najlepsze promocje bukmacherskie – legalni operatorzy w Polsce

Admin/ 15 grudnia, 2021/ Bukmacherka

Zakłady bukmacherskie stały się dla wielu ludzi sposobem na życie. Jedni czerpią z nich wiedzę oraz rozwijają swoje sportowe zainteresowania. Inni upatrują źródła dochodowego i możliwości wzbogacenia się. Dla jednych, jak i drugich z pewnością obstawianie i typowanie przynosi wiele emocji i adrenaliny. Aby móc rozwijać te pasje, jednocześnie czerpiąc z nich korzyści należy dokładnie prześledzić ofertę poszczególnych serwisów wybierając tę najbardziej opłacalną. W wyborze pomóc mogą różnorodne bonusy i akcje promocyjne bukmacherów. Które z nich przyciągają największa liczbę nowych użytkowników? Jakie rabaty oferują poszczególni operatorzy? Na które serwisy warto zwrócić swoją uwagę?

Znane i polecane promocje bukmacherskie

Promocje bukmacherskie oraz różnego rodzaju pakiety powitalne w pewnym sensie są wizytówką profesjonalnego serwisu do obstawiania. To najczęściej dzięki nim nowi użytkownicy decydują się na założenia konta właśnie u tego operatora. Przed dokonaniem ostatecznej decyzji gracze najczęściej sprawdzają wysokość i opłacalność rabatów, warunki obrotu pakietem powitalnym, jak również możliwości ich wypłaty. Dopiero na drugi plan schodzą czynniki takie, jak wysokość kursów, szata graficzna, łatwość poruszania się po serwisie czy obecność aplikacji mobilnej. 

 Jakie więc promocje przyciągają największą liczbę miłośników typowania? Wśród bonusów dla nowych graczy znajdują się:

  • dodatkowe zyski na start zależne od wysokości pierwszej wpłaty, 
  • możliwość obstawiania pierwszego kuponu bez ryzyka utraty własnych środków, 
  • dodatkowe punkty na przyznawane na konto bonusowe, 

Ponadto klienci otrzymują szereg upustów w dalszej grze i typowaniu. Gracze mogą liczyć na podwyższenie kursów w niektórych ligach, dodatkowe korzyści za trafne typowanie, punkty lojalnościowe czy inne nagrody. 

Którzy operatorzy zasługują na szczególną uwagę. Jak wygląda ich oferta promocyjna? Co zawierają poszczególne pakiety powitalne?

Najbardziej korzystne oferty promocyjne legalnych operatorów

Znani i czołowi polscy bukmacherzy stale walczą o miano firmy z najlepszymi i najciekawszymi bonusami. Pakiety powitalne są głównym argumentem do wybrania danego serwisu. Dlatego też operatorom tak bardzo zależy na ciągłym ich ulepszaniu i poprawie. Wśród ofert, które zasługują na najlepsze opinie i uwagę znajdują się usługi przedsiębiorstw takich jak:

STS

Jeden z najbardziej znanych bukmacherów bardzo doba o dobro nowych, jak i stałych użytkowników. Przez wielu ekspertów przedsiębiorstwo to okrzyknięte jest liderem pod wieloma względami. Na pochwałę zasługuje pakiet powitalny operatora. Jest on bardzo rozbudowany. Daje możliwość zapoznania się z serwisem i jego zaletami. Ponadto jest łatwodostęny i prosty do wykorzystania. W skład pakietu wchodzą m.in.:

– podwojenie pierwszego depozytu o maksymalnej kwocie do 1200 PLN, 

– freebet – czyli dodatkowe 29 PLN na konto gracza bez depozytu, 

– zakład bez ryzyka do 235 PLN, 

– zakład bez ryzyka na sporty wirtualne oraz BetGames – do 20 PLN,

– wiele opcji dla stałych graczy.

BETFAN

Betfan to kolejny serwis oferujący zakłady bukmacherskie, który zasługuje na uwagę graczy. Dobre ogólne warunki gry, sprawnie działająca aplikacja mobilna, przyjemny odbiór wizualny i wysoka intuicyjność poruszania się po serwisie, to kolejne po niezwykle opłacalnym pakiecie powitalnym, czynniki zachęcające do załażenia konta u bukmachera. Rozpoczynając grę w tym serwisie klienci dostają bonusy w formie: freebetu 70 PLN, cashabck do 600 PLN, Betbuilder, Matchday BOOST czy AKO bonusy. 

forBET

To jeden z najmłodszych i najmniej doświadczonych operatorów. Stosunkowo niedługi staż jednak nie dyskwalifikuje serwisu z walki o tytuł najbardziej korzystnego i opłacalnego serwisu. Bukmacher przygotował bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertę dbając zarówno o nowych, jak i stałych użytkowników. Do najciekawszych propozycji zawartych w pakiecie dla nowych graczy znajdują się:

– 100% od pierwszego depozytu do kwoty 2200 PLN, 

– do 200 PLN na zakład bez ryzyka, 

– freebet od wpłaty do kwoty 100 PLN, itp.