Najlepsi bukmacherzy w Polsce – jak rozpocząć przygodę z obstawianiem?

Admin/ 24 czerwca, 2021/ Bukmacherka

Obstawianie kuponów oraz przewidywanie wyników poszczególnych zdarzeń to czynności, które przynoszą wiele emocji, zabawy, jak również w wielu przypadkach dodatkowy dochód. To coraz bardziej popularna rozrywka, w której uczestniczą miłośnicy sportu, kibice, jak również osoby, które chcą sprawdzić własną wiedzę i szczęście. Jednak, by gra była opłacalna i przyjemna warto wybrać najlepszego legalnego operatora, który swoją oferta spełnia wymagania nawet nowych i doświadczonych użytkowników. Czym kierować się podczas wyboru bukmachera? Jak rozpocząć przygodę z obstawianiem? Który operator zajmuje czołowe miejsce w rankingu?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Bukmacherka stała się tak bardzo popularną rozrywką, że na dzisiejszym rynku tworzy się coraz więcej serwisów umożliwiających legalną i bezpieczną grę. Jednak czy wszyscy zasługują na uwagę? Wśród odbiorców utworzyła się pewna lista operatorów, którzy zasługują na szczególną uwagę. Jak przedstawia się ten ranking?

Najlepszym bukmacherem działającym na Polskim rynku jest BETFAN. Przedsiębiorstwo to choć całkiem niedawno dostało licencję na prowadzenia zakładów wzajemnych, to już w tej chwili spełnia oczekiwania swoich klientów. Oferta firmy dorównuje, a w wielu przypadkach przewyższa propozycje bardziej doświadczonych serwisów.  Gra u tego operatora jest bardzo zróżnicowana, jak również przynosi ogromne zyski. Kursy są wysokie, a możliwość skorzystania z wielu bonusów i promocji jeszcze bardziej ją uatrakcyjnia.

Wśród znanych i popularnych operatorów można wymienić także:

  • Betfan – jeden z najlepszych,
  • STS,
  • Millenium,
  • Totolotek,
  • Betclic, itp.

Jak rozpocząć przygodę z bukmacherką?

Aby móc rozpocząć grę na poważnie, należy wybrać odpowiedniego bukmachera. Założenie konta w serwisie BETFAN jest bardzo szybkie i proste. Przy rejestracji należy podać dane osobiste, jak również potwierdzić je przez weryfikacje dokumentu tożsamości. Bardzo ciekawą propozycją zarówno u tego operatora, jak i u innych bukmacherów jest możliwość wykorzystania bardzo atrakcyjnych bonusów powitalnych. BETFAN po wpisaniu specjalnego kodu daje możliwość odebrania m.in. do 600 PLN na zakład bez ryzyka, 50 PLN na start w formie freebetu, podwojenie pierwszego depozytu do 1000 PLN i wiele innych.

Po zarejestrowaniu konta, ja również odebraniu wszystkich rabatów należy ustalić własną strategię. Najlepsi bukmacherzy dają do wyboru wiele rozwiązań. Jedną z najczęściej wybieranych dróg jest tworzenie zakładów kombinowanych, w których znajduje się więcej niż jedno wydarzenie. Warunkiem wygrania takiego kuponu jest trafienie wszystkich pozycji. Operatorzy umożliwiaj również obstawianie systemem SOLO, MIXKOMBI, SOLO czy w czasie rzeczywistym zakłady LIVE.

Wybierając najlepszego operatora warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, którymi są przede wszystkim: oferta, ilość dyscyplin, wiele możliwości wpłat i wypłat, strona wizualna, obecność aplikacji mobilnej, możliwość oglądania spotkań na żywo, sprawność i kontakt z obsługo i pomocą techniczną, poruszanie się po serwisie i wiele innych.