UBS Grapa Vertical – konkurs! Wygraj pakiet startowy!

Mamy przyjemność patronować świetnie zapowiadającej się imprezie w Beskidzie Śląskim – UBS Grapa Vertical. Impreza w stylu vertical race, na której biegacze do pokonania będą mieli około 700 metrów w górę, na dystansie niecałych 3 kilometrów. Jest to specyficzny, bardzo wymagający rodzaj biegu górskiego, który po przekroczeniu mety na Skrzycznym na pewno przyniesie mnóstwo satysfakcji.

fot. www.foto.suwalki.pl

fot. www.foto.suwalki.pl

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Ultra Beskid Sport zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, którego nagrodą będzie pakiet startowy na rzeczone zawody. Co należy zrobić, aby wziąć udział?

  1. Polubić nasz profil Biegam Gdzie Chcę na Facebooku.
  2. Udostępnić go publicznie na swojej tablicy.
  3. Wysłać maila na adres konkurs@biegamgdziechce.pl ze swoim danymi (imię i nazwisko) oraz krótką odpowiedzią, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać darmowy start w UBS Grapa Vertical :)

Wśród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy według nas najlepszą. Na każdy e-mail, który otrzymamy odpiszemy, aby potwierdzić żeby do nas dotarł. Gdybyście nie dostali odpowiedzi przez 1-2 dni, prosimy męczyć nas na Facebooku. Konkurs trwa do 30 kwietnia, do godziny 23:59.