[Patronujemy] Bieg o Złotą Szyszkę

Już 2 listopada 2014 roku odbędzie się w Beskidzie Śląskim bieg górski w stylu anglosaskim – „Bieg o Złotą Szyszkę”. Zawody odbywać się będą na 12 kilometrowej trasie w okolicach Magury, Klimczoka i Szyndzielni. Baza zawodów znajdować będzie się w miejscowości Bystra Śląska. Z przyjemnością możemy poinformować, że objęliśmy tę imprezę patronatem medialnym i wszystkich miłośników biegania po górach zapraszamy na piękne ścieżki Beskidu Śląskiego. Termin może wydawać się dość kontrowersyjny, ale liczba zapisanych biegaczy dobrze rokuje na frekwencję.

Bieg o Złotą Szyszkę

Bieg o Złotą Szyszkę

Poniżej kilka słów od organizatorów:

Bieg o Złotą Szyszkę jest trzecim biegiem organizowanym w roku 2014 przez Ultra Beskid Sport z Bielska-Białej. Wcześniej w tym roku organizowaliśmy z sukcesem zawody: Górska Pętla UBS 12:12 i V Bieg na Skrzyczne o Złote Kierpce 2014. Będzie nam miło, jeżeli zdecydujecie się Państwo wziąć udział w kolejnej naszej imprezie biegowej.

Jesteśmy ciekawi czy ryzykowny termin 2 listopada 2014 okaże się naszym sukcesem, czy porażką. Wiemy jednak, że niedziela jest dobrym dniem na trening biegowy. Dlatego też zdecydowaliśmy się zrobić dla Was ciekawą imprezę. Rozmawialiśmy z wieloma biegaczami i biegaczkami na temat tego terminu. Mamy ich poparcie. Aktualnie w kalendarzach biegowych w Polsce to jedyny bieg w tym terminie. Na starcie możemy gościć zawodników nie tylko z naszego terenu. Mamy także nadzieję, że impreza “Bieg o Złotą Szyszkę” wpisze się na stałe do kalendarza biegów górskich w Polsce. Do zawodów zaprosiliśmy również biegaczy z Czeskiej Republiki i Słowacji.

Poniżej znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Zawodów. Zachęcamy do udziału. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoś swój udział już dziś. Przyjeżdżajcie do Bystrej Śląskiej początkiem listopada br.”

Bieg o Złotą Szyszkę

Miejsce: Bystra Śląska, Magura/Klimczok.
Regulamin zawodów (Regulamin PDF)
Opłata za start:

  • 25 zł (do 25.10.2014, wpłata na konto UBS),
  • 40 zł po 25.10.2014 i w biurze zawodów.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona (limit 250 osób)

Bieg jest współfinansowany ze środków Gminy Wilkowice na realizację zadania publicznego pt. “Bieg anglosaski w Bystrej”. Oprócz biegu głównego dla dorosłych, odbędą się biegi dla dzieci. Będzie osobny regulamin dotyczący biegów dla dzieci. (Zobacz: Biegi dla dzieci i młodzieży).

Kontakt dla mediów:
Jakub Karcz –  tel. 536 268 470
e-mail: kontakt@ultrabeskid.pl

Trasa biegu

Trasa biegu